کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که دوست داشته باشید در یک دوره آموزش سئو حرفه ای شرکت کنید و با استفاده از اطلاعاتی که بدست می آورید به صفحه اول گوگل برسید. در این زمینه استفاده از خدمات سئو به صورت حرفه ای هم می تواند به شما کمک کند، اما آیا می دانید که یک کارشناس سئو یا متخصص سئو دارای چه ویژگی هایی است؟ در مورد الگوریتم های گوگل چقدر اطلاعات دارد؟ به چه صورت هزینه ها را محاسبه می کند؟ اگر دوست دارید که بدانید سئو چیست، با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.

اسماعیل سحاب هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات.

از طریق مطالعاتی که در دانشگاه داشتم علاقمند به سئو و مفاهیم بازاریابی اینترنتی شدم.

از طریق کارآموزی در شرکت توسعه و تجارت مانلی وارد دنیای جنگ در موتورهای جست و جو و گوگل شدم. در این شرکت به مدت یک سال بر روی انواع پروژه های سئو کار کردم. همزمان لینک سازی حرفه ای را نزد مهندس پدرام یاد گرفتم.

سپس در شرکت گردشگری هفت اورنگ و سایت Tikban.com بر روی کلید واژه های محبوب از جمله «بلیط هواپیما»، «خرید بلیط هواپیما» کار کردم.

در ادامه وارد شرکت توریست اپ(ویرا) شدم و کارهای بلاگینگ و سئو تکنیکال را در سایت Touristapp.org  به مدت یک سال انجام  دادم.

علاوه بر آن به مدت هشت ماه در فروشگاه اینترنتی مو تن رو به عنوان کارشناس سئو مشغول به کار شدم و در این مدت موفق شدیم ترافیک سایت را تا ۲۷۰ درصد افزایش دهیم و بر روی کلماتی از جمله «خرید عطر مردانه»، «کرم ابرسان»، «خرید کاندوم»، «هدیه روز مرد»، «محصولات فریمن، مایبلین، الارو، کامان، ژیلت و …» بهینه سازی نمودم.

از تاریخ ۱۵م دی ماه ۹۸ نیز در شرکت دایان پولاد مشغول بهینه سازی سایت بر روی کلمات حوزه آهن آلات ساختمانی از جمله قیمت میلگرد، قیمت آهن و … هستم.