کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که دوست داشته باشید در یک دوره آموزش سئو حرفه ای شرکت کنید و با استفاده از اطلاعاتی که بدست می آورید به صفحه اول گوگل برسید. در این زمینه استفاده از خدمات سئو به صورت حرفه ای هم می تواند به شما کمک کند، اما آیا می دانید که یک کارشناس سئو یا متخصص سئو دارای چه ویژگی هایی است؟ در مورد الگوریتم های گوگل چقدر اطلاعات دارد؟ به چه صورت هزینه ها را محاسبه می کند؟ اگر دوست دارید که بدانید سئو چیست، با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.

۶ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۹ ثبت شده است

یادگرفتن htaccess در کتاب سئو

 htaccess یک فولدر کوچک اما قوی متنی است که بواسطه آن می‌توان پیکربندی‌های دایرکتوری‌ها را در سرورهایی که وب سرور آن‌ها آپاچی است دستخوش تغییر و تحول قرار داد . در واقع . htaccess یک واسط دربین شما و وب سرور آپاچی است . لازم به ذکر است که این فایل اسم ندارد و فقط پسوند دارد , در حقیقت یک فایل بدون نام است که پسوند آن htaccess میباشد .

 

با دوراندیشی از فرامین . htaccess می‌توانید کاربران سایتتان را به صفحه های مناسب هدایت فرمائید , هکرها را آچمز نمائید و ترفندهایی برای ارتقاء کارآیی سایتتان پیاده‌سازی کنید .

https://ismaeilsahab.ir/htaccess/

با بازنویسی فولدر . htaccess میتوانید تغییراتی در عملکرد وب‌سایتتان ساخت نمائید . در شرایط معمولی و در صورت نبود این پوشه , نیاز به دسترسی‌هایی بیش تر از آن‌چه سرویس‌های هاستینگ عموما در اختیار کاربران هاست اشتراکی قرار می دهند دارید .

htaccess

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۳:۵۲
پریناز فراهانی
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۳:۰۵
پریناز فراهانی

به چه شکل لغات دارای اهمیت طلایی خویش را پیداکنیم ؟

کلمات مهم قلب یک بهینه سازی وب سایت می‌باشد . در صورتیکه شما نتوانید عبارات مهم خویش را بیابید , هیچ گاه نخواهید توانست یک محتوای استفاده کننده پسند را ایجاد نمایید . بدین ترتیب شما نباید توقع داشته باشید که در روند پیچیده بهینه سازی وب سایت نیز غالب گردید .

 

البتّه دقت داشته باشید که انگیزه ما از سئو وب سایت فقط قرارگیری در کاغذ اولیه یک موتور کاوش نمی‌باشد . بلکه ما درپی انتقال راه‌بندان پولساز در سوی یک وبسایت می‌باشیم . ما در پی ترافیکی هستیم که حاضر به پرداخت پول بابت محصولات/خدمات یک وبسایت باشند .

https://ismaeilsahab.ir/how-to-choose-the-best-keywords/

شما بایستی انگیزه خویش از بهینه سازی سایت را به صحت انتخاب فرمائید . آیا شما در پی یک بهینه سازی سایت پولساز می‌باشید یا تنها قرار است در صفحه ها اولیه موتورهای کاوش باشید . آن چه قطعی است این است که انگیزه کلیه کسب و امور از بهینه سازی وب سایت کسب درآمد میباشد .

keywords_better

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۳:۳۷
پریناز فراهانی

به چه شکل کارشناس بهینه سازی وب سایت شویم؟

در این مقاله قصد داریم موقعیت یک کارشناس بهینه سازی وب سایت ( SEO Expert ) را بررسی کنیم . با دقت به تعدد کسانی که در سمت طراحی وب و بهینه سازی وب سایت روی آورده اند و نداشتن داده ها کافی برخی از این اشخاص به‌دنبال آن جراحت دیدن مشتریان در مراجعه بدین این مجموعه شرکتهای سئو وب سایت و اشخاص مذکور مشخصاتی را که میاوریم مرتبط با یک کارشناس سئوی سایت و شخصی است که شما می‌توانید در حالتی که این موقعیت برقرار بود با خاطر راحت پروژه خویش را بدین اشخاص یا این که موسسه ها واگذار فرمائید .

https://ismaeilsahab.ir/seo-expert/

کارشناس سئو کیست؟
همینطور اشخاص عشق مند به سئو سایت میتوانند این مورد ها را رعایت نمایند تا در جلب رضایت مشتریان پیروز خیس باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۲:۱۳
پریناز فراهانی

 ۱۱ روش مجانی افزایش راه‌بندان سایت

ارتقاء ترافیک وبسایت یا افزایش تماشا سایت یک مهارت حتمی برای هر صاحب و مالک وبسایت یا وب لاگ است . اگرسایت شما ترافیک و مشاهده اضطراری را نداشته باشد , هیچ فروشی هم نخواهید داشت . در سود باعث به کسب درآمد از اینترنت که معمولاً هدف مهم راه‌اندازی کسب و فعالیت اینترنتی است نخواهید بود . در این مقاله من ۱۱ روش بدون پول ارتقا راه‌بندان سایت به شما معرفی میکنم .

https://ismaeilsahab.ir/how-to-increase-website-traffic-and-rank/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ ارديبهشت ۹۹ ، ۰۰:۰۸
پریناز فراهانی

چه طور سئو سایت را یاد بگیریم؟

 

یادگیری سئو فرآیندی سخت و وقت گیر است اما زمانیکه تاثیر آن را در پرورش و رونق کسب و فعالیت خویش بازدید می‌کنید متوجه خواهید شد که بها این کلیه انرژی و هزینه را داشته است . درین ورقه ابتدا به شما توضیح میدهیم که چرا بایستی به یادگرفتن سئوی وب سایت دقت کنیم و به دنبال منابع آموزشی بدون‌پول و ما یحتاج را در اختیار شما قرار می‌دهیم .

بهینه سازی سایت چیست؟ او‌لین گام را صحیح بردارید

تعاریف مضاعف متعددی برای معنا سئو وب سایت بیان شده شده‌است . احتمال دارد اولی و معمولی ترین ابلاغ این باشد که SEO ورژن کوتاه شده ای از عبارت Search Engine Optimization است یعنی سئو سایت برای موتورهای کاوش .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۸:۴۴
پریناز فراهانی