کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

هر چیزی که در رابطه با سئو باید بدانید

کتاب سئو

شاید برای شما هم پیش آمده باشید که دوست داشته باشید در یک دوره آموزش سئو حرفه ای شرکت کنید و با استفاده از اطلاعاتی که بدست می آورید به صفحه اول گوگل برسید. در این زمینه استفاده از خدمات سئو به صورت حرفه ای هم می تواند به شما کمک کند، اما آیا می دانید که یک کارشناس سئو یا متخصص سئو دارای چه ویژگی هایی است؟ در مورد الگوریتم های گوگل چقدر اطلاعات دارد؟ به چه صورت هزینه ها را محاسبه می کند؟ اگر دوست دارید که بدانید سئو چیست، با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۹ ثبت شده است

مشاور سئو کیست؟

سئو به گروه عملیاتی گفته می شود که طی آن سکو وبسایت(کتاب سئو) در موتورهای کاوش برای واژه مهم مرتبط با وبسایت ارتقا پیدا می نماید که وجود سایت برای کلمه ها حیاتی دارای ربط به موضوع کار تارنما سبب ساز جذب مخاطبان و کاربرانی خواهد شوید که در وب در جستجوی مطالب , تولیدها و سرویس ها سایت شما می باشند .سئو سایت امروزه یکی‌از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغاتی به شما میاید که در صورتی‌که که تعرفه مرتبط با سئوی سایت و سئوی وب سایت را با بقیه روش های تبلیغاتی مقایسه فرمایید خواهید روئت کرد که تبلیغات و بازاریابی از روش بهینه سازی وب سایت دوچندان ارزان خیس و مقرون به صرفه خیس از دیگر روش های تبلیغاتی میباشد .

seo-consulting

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۹ ، ۱۹:۰۷
پریناز فراهانی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ خرداد ۹۹ ، ۱۷:۱۲
پریناز فراهانی

ضریب رجوع یا Bounce Rate چیست؟

ضریب رجوع یا این که درصد خروج یا این که نرخ پریدن در معنای تعداد کاربرانی است که بعد از ورود به وب سایت شما فارغ از تماشا هیچ صفحه دیگری از آن بیرون می گردند . ضریب رجوع و برگشت Bounce Rate به میزان حضور آن ها در برگه شما بستگی نداشته و معیاری برای سنجش جذابیت وب سایت شما از حیث بازدیدکنندگان است .

انتخاب موفقیت یک سایت برای جذب بازدیدکننده به طور معمول براساس تعداد بازدیدکننده یکتا در روز معقول میشود . در پروسه ابتدایی آغاز به عمل و در چندین ماه ابتدا نسبت دادن بدین آمار قادر است تا حدی میزان رخنه شما در وب و تلاش بخش بازاریابی را مورد بررسی قرار دهد , البته پیرو عمل نگهداری کاربرانی که به وبسایت شما وارد می گردند و تبدیل آنان به مشتری آخرین اهمیت ویژه ای خواهد داشت .

بررسی ضریب رجوع و برگشت Bounce Rate وبسایت به شما نشان می‌دهد که یوزرها تا چه حد با محیط وبسایت رابطه برقرار کرده و تشویق به بازدید صفحه های بیشتر میگردند .

https://lnkd.in/epUEMMp

در عمل ضریب برگشت بعنوان یک فاکتور منفی شناخته میشود و بالا بودن آن نشانگر ضعف شما در شیوه ارائه مطالب است . مهم‌ترین فاکتور برای سنجش موفقیت یک سایت تعداد یوزرها اثبات آن است ; یعنی اشخاصی که هرچند وقت یکبار به آن راز میزنند و بروزرسانی مطالب شما را پیگیری مینمایند .

 

bounce_rate


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۹ ، ۲۲:۰۳
پریناز فراهانی